47

Ημ.νια Αγώνα Γήπεδο Κατηγορία Διαιτητής Α Διαιτητής Β Σχόλια Αγώνας
09-06-2019 21:00 Κλαδισός Εργασιακό Α΄ κατηγορία Καμπίτσης Μιχάλης Αρτεμάκη Δόμνα

ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ - FOTARAS BC ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ A' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Γ' ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

προβολή
09-06-2019 19:00 Κλαδισός Εργασιακό Β΄ κατηγορία Κουλιεράκη Χρύσα Μπουζουνιεράκης Κώστας

LOCA CAFE - MOBIAK ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

προβολή
09-06-2019 17:00 Κλαδισός Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Δημητρουλάκης Μανώλης Φλουρής Νίκος

ΝΑΜΙ ΜΕΖΕΔΟΜΠΑΡΟ - DRINK TEAM ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

προβολή
09-06-2019 15:00 Κλαδισός Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Δημητρουλάκης Μανώλης Τσεκούρας Βαγγέλης

ΚΙΣΣΑΜΟΣ - VEGERA EMTC ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

προβολή
09-06-2019 13:00 Κλαδισός Εργασιακό Β΄ κατηγορία Ξυλάς Δημήτρης Πετράκης Γιώργος

ESPRESSO MINI MARKET - VAPE PORT BOMBERS ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

προβολή
09-06-2019 11:00 Κλαδισός Εργασιακό Α΄ κατηγορία Ξυλάς Δημήτρης Πετράκης Γιώργος

BARELLI BC - ΕΝΕΤΙΚΟΝ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

προβολή
08-06-2019 21:30 Κλαδισός Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Καμπίτσης Μιχάλης Φλουρής Νίκος

DRINK TEAM - VEGERA EMTC ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

προβολή
08-06-2019 19:30 Κλαδισός Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Αρτεμάκη Δόμνα Δημητρουλάκης Μανώλης

ΝΑΜΙ ΜΕΖΕΔΟΜΠΑΡΟ - ΚΙΣΣΑΜΟΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

προβολή
08-06-2019 17:30 Κλαδισός Εργασιακό Β΄ κατηγορία Κουλιεράκη Χρύσα Σταυρουλάκης Μανώλης

VAPE PORT BOMBERS - LOCA CAFE ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

προβολή
08-06-2019 15:30 Κλαδισός Εργασιακό Β΄ κατηγορία Χριστινάκης Νώντας Χριστινάκης Βασίλης

ESPRESSO MINI MARKET - MOBIAK ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

προβολή
07-06-2019 21:45 Κλαδισός Εργασιακό Α΄ κατηγορία Πετράκης Γιώργος Αρτεμάκη Δόμνα

FOTARAS BC - ΕΝΕΤΙΚΟΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

προβολή
07-06-2019 20:00 Κλαδισός Εργασιακό Α΄ κατηγορία Ξυλάς Δημήτρης Καμπίτσης Μιχάλης

ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ - BARELLI BC ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

προβολή
27-05-2019 22:15 Κλαδισός Εργασιακό Β΄ κατηγορία Χριστινάκης Βασίλης Μπουζουνιεράκης Κώστας

ESPRESSO MINI MARKET - ΩΡΙΩΝΑΣ PLAY OFFS FINAL 8 

προβολή
27-05-2019 19:00 Καμπανίου Εργασιακό Β΄ κατηγορία Αρτεμάκη Δόμνα Δημητρουλάκης Μανώλης

ΑΡΑ...ΛΥΚΟΙ - ΜΟΒΙΑΚ PLAY OFFS FINAL 8

προβολή
20-05-2019 21:00 Καμπανίου Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Ξυλάς Δημήτρης Τσεκούρας Βαγγέλης

ΝΑΜΙ ΜΕΖΕΔΟΜΠΑΡΟ - ΠΕΙΡΑΤΕΣ PLAY OFFS FINAL 8

προβολή
20-05-2019 19:00 Καμπανίου Εργασιακό Β΄ κατηγορία Ξυλάς Δημήτρης Φλουρής Νίκος

VAPE PORT BOMBERS - ΑΙΑΝΤΑΣ ΒΟΗΕΜΕ PLAY OFFS FINAL 8

προβολή
19-05-2019 12:30 Σούδα Εργασιακό Β΄ κατηγορία Αρτεμάκη Δόμνα Κουλιεράκη Χρύσα

LOCA CAFÉ - A.O.A.K. PLAY OFFS FINAL 8

προβολή
19-05-2019 11:00 Καμπανίου Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Κώτσου Λία Καμπίτσης Μιχάλης

CARTOON CAFÉ - VEGERA EMTC PLAY OFFS FINAL 8

προβολή
19-05-2019 09:00 Καμπανίου Εργασιακό Β΄ κατηγορία Σταυρουλάκης Μανώλης Τσεκούρας Βαγγέλης

ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO - ΙΠ…ΠΟΤΕΣ PLAY OFFS FINAL 8 

προβολή
18-05-2019 21:00 Σούδα Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Κουλιεράκη Χρύσα Φλουρής Νίκος

DOWNTOWN CAFE - ΚΙΣΣΑΜΟΣ PLAY OFFS FINAL 8

προβολή
18-05-2019 19:00 Σούδα Εργασιακό Α΄ κατηγορία Ξυλάς Δημήτρης Κουλιεράκη Χρύσα

ΕΝΕΤΙΚΟΝ - ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ PLAY OFFS 3-6

προβολή
17-05-2019 22:15 Κλαδισός Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Αρτεμάκη Δόμνα Τσεκούρας Βαγγέλης

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΦΡΟΥΡΑ ΧΑΝΙΩΝ - DRINK TEAM PLAY OFFS FINAL 8 

προβολή
13-05-2019 22:15 Κλαδισός Εργασιακό Α΄ κατηγορία Αρτεμάκη Δόμνα Κουλιεράκη Χρύσα

ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ - ΑΕΤΟΙ ΑΓΑΠΗΝΗΣ PLAY OFFS 1-8

προβολή
13-05-2019 21:00 Καμπανίου Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Τσίγκου Μαρία Φλουρής Νίκος

ΝΑΜΙ ΜΕΖΕΔΟΜΠΑΡΟ - ΠΕΙΡΑΤΕΣ PLAY OFFS FINAL 8 

προβολή
13-05-2019 19:00 Καμπανίου Εργασιακό Α΄ κατηγορία Ξυλάς Δημήτρης Τσίγκου Μαρία

FOTARAS BC = ΚΟΥΡΗΤΕΣ PLAY OFFS 2-7

προβολή
12-05-2019 15:00 Σούδα Εργασιακό Β΄ κατηγορία Μπουζουνιεράκης Κώστας Μαρινάκης Θεοχάρης

ΑΡΑ...ΛΥΚΟΙ - MOBIAK PLAY OFFS 4-5

προβολή
12-05-2019 13:00 Σούδα Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Σταυρουλάκης Μανώλης Μπουζουνιεράκης Κώστας

DOWNTOWN CAFE - ΚΙΣΣΑΜΟΣ PLAY OFFS FINAL 8

προβολή
12-05-2019 11:00 Σούδα Εργασιακό Α΄ κατηγορία Κώτσου Λία Ξυλάς Δημήτρης

ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΕΣ LIFT HELLAS - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ PLAY OUT FINAL

προβολή
12-05-2019 09:00 Σούδα Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Κώτσου Λία Τσεκούρας Βαγγέλης

CARTOON CAFE - VEGERA EMTC PLAY OFFS FINAL 8

προβολή
11-05-2019 21:00 Σούδα Εργασιακό Β΄ κατηγορία Φλουρής Νίκος Τσεκούρας Βαγγέλης

ΙΠ...ΠΟΤΕΣ - ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ PLAY OUT 11-14

προβολή
11-05-2019 19:00 Σούδα Εργασιακό Α΄ κατηγορία Καμπίτσης Μιχάλης Σταυρουλάκης Μανώλης

 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ - BARELLI BC PLAY OFFS 4-5

προβολή
06-05-2019 22:15 Κλαδισός Εργασιακό Β΄ κατηγορία Χριστινάκης Νώντας Χριστινάκης Βασίλης

VAPE PORT BOMBERS - ΑΙΑΝΤΑΣ PLAY OFFS 2-7

προβολή
06-05-2019 21:00 Καμπανίου Εργασιακό Α΄ κατηγορία Ξυλάς Δημήτρης Τσίγκου Μαρία

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ - BARELLI BC PLAY OFFS 4-5

προβολή
06-05-2019 19:00 Καμπανίου Εργασιακό Α΄ κατηγορία Ξυλάς Δημήτρης Τσίγκου Μαρία

FOTARAS BC - ΚΟΥΡΗΤΕΣ PLAY OFFS 2-7

προβολή
05-05-2019 14:00 Σούδα Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Χριστινάκης Βασίλης Τσεκούρας Βαγγέλης

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΦΡΟΥΡΑ - DRINK TEAM

προβολή
05-05-2019 12:00 Σούδα Εργασιακό Β΄ κατηγορία Πετράκης Γιώργος Χριστινάκης Βασίλης

LOCA CAFÉ - A.O.A.K. PLAY OFFS 3-6

προβολή
05-05-2019 10:00 Σούδα Εργασιακό Β΄ κατηγορία Πετράκης Γιώργος Αρτεμάκη Δόμνα

ESPRESSO MINI MARKET - ΩΡΙΩΝΑΣ PLAY OFFS 1-8

προβολή
05-05-2019 09:00 Καμπανίου Εργασιακό Α΄ κατηγορία Καμπίτσης Μιχάλης Σταυρουλάκης Μανώλης

ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ - ΑΕΤΟΙ PLAY OFFS 1-8 

προβολή
04-05-2019 21:00 Σούδα Εργασιακό Α΄ κατηγορία Κουλιεράκη Χρύσα Τσαϊρίδης Νίκος

ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ PLAY OUT 12-13

προβολή
04-05-2019 19:00 Σούδα Εργασιακό Α΄ κατηγορία Αρτεμάκη Δόμνα Τσαϊρίδης Νίκος

ΕΝΕΤΙΚΟΝ - ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ PLAY OFFS 3-6 

προβολή
22-04-2019 21:00 Καμπανίου Εργασιακό Α΄ κατηγορία Ξυλάς Δημήτρης Αρτεμάκη Δόμνα

LIFT HELLAS ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ - ΝΙΚΚΙ SEASIDE BAR

προβολή
22-04-2019 19:00 Καμπανίου Εργασιακό Β΄ κατηγορία Κώτσου Λία Αρτεμάκη Δόμνα

ΑΡΑ...ΛΥΚΟΙ - ΜΟΒΙΑΚ

προβολή
21-04-2019 12:00 Καμπανίου Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Τσαϊρίδης Νίκος Τσεκούρας Βαγγέλης

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ - ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΦΡΟΥΡΑ ΧΑΝΙΩΝ

προβολή
21-04-2019 10:00 Καμπανίου Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Τσαϊρίδης Νίκος Τσεκούρας Βαγγέλης

THE NO STARS - ΚΙΣΣΑΜΟΣ

προβολή
20-04-2019 21:00 Σούδα Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Κουλιεράκη Χρύσα Τεπερίδης Βασίλης

ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΝΑΜΙ ΜΕΖΕΔΟΜΠΑΡΟ

προβολή
15-04-2019 21:00 Καμπανίου Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Κώτσου Λία Τεπερίδης Βασίλης

ΦΕΙΔΙΑΣ URBAN SPOT - DRINK TEAM

προβολή
15-04-2019 19:00 Καμπανίου Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Σταυρουλάκης Μανώλης Τεπερίδης Βασίλης

HALEPA 86ERS - CARTOON CAFÉ

προβολή
14-04-2019 15:00 Σούδα Εργασιακό Β΄ κατηγορία Δημητρουλάκης Μανώλης Μαρινάκης Θεοχάρης

ΩΡΙΩΝΑΣ - ΑΡΑ...ΛΥΚΟΙ

προβολή
14-04-2019 13:00 Σούδα Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Δημητρουλάκης Μανώλης Μαρινάκης Θεοχάρης

VEGERA EMTC - ΛΥΚΟΙ 2018

προβολή
14-04-2019 12:00 Καμπανίου Εργασιακό Β΄ κατηγορία Πετράκης Γιώργος Μπουζουνιεράκης Κώστας

VAPE PORT BOMBERS - ESPRESSO MINI MARKET

προβολή
14-04-2019 11:00 Σούδα Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Καμπίτσης Μιχάλης Αρτεμάκη Δόμνα

ΠΕΙΡΑΤΕΣ - CHOCOBANANAS

προβολή
14-04-2019 10:00 Καμπανίου Εργασιακό Β΄ κατηγορία Πετράκης Γιώργος Μπουζουνιεράκης Κώστας

A.O.A.K. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΒΟΗΕΜΕ

προβολή
14-04-2019 09:00 Σούδα Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Αρτεμάκη Δόμνα Κουλιεράκη Χρύσα

ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ - SIN DREAM TEAM

προβολή
13-04-2019 20:00 Καμπανίου Εργασιακό Β΄ κατηγορία Χριστινάκης Βασίλης Φλουρής Νίκος

LOCA CAFE - ΙΠ...ΠΟΤΕΣ

προβολή
13-04-2019 18:00 Καμπανίου Εργασιακό Β΄ κατηγορία Χριστινάκης Βασίλης Φλουρής Νίκος

ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO - ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ

προβολή

Pages