21

Ημ.νια Αγώνα Γήπεδο Κατηγορία Διαιτητής Α Διαιτητής Β Σχόλια Αγώνας
15-07-2019 21:00 Δύο Αοράκια Κύπελλο Σκανδαλάκης Νίκος Βαλούρδος Μιχάλης

Γ´ Διαιτητής: Χρυσός Θάνος

ΤΕΛΙΚΟΣ

προβολή
11-07-2019 21:45 Δύο Αοράκια Κύπελλο Μακρής Παναγιώτης Σκανδαλάκης Νίκος

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 2

προβολή
11-07-2019 20:00 Δύο Αοράκια Κύπελλο Μακρής Παναγιώτης Σκανδαλάκης Νίκος

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 1

προβολή
08-07-2019 21:45 Δύο Αοράκια Κύπελλο Βαλούρδος Μιχάλης Μαρκάκης Γιώργος

Π. ΟΦΗ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ

προβολή
08-07-2019 20:00 Δύο Αοράκια (Βοηθητικό) Κύπελλο Μαγκανάς Ανδρέας Στιβακτάκης Γιάννης

ΠΟΑ ΜΕΛΗ - Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ

προβολή
08-07-2019 20:00 Δύο Αοράκια Κύπελλο Βαλούρδος Μιχάλης Μαρκάκης Γιώργος

ΡΟΥΣΑΚΗΣ - ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ

προβολή
24-06-2019 22:00 Δύο Αοράκια (Βοηθητικό) Κύπελλο Βαλούρδος Μιχάλης Μαρκάκης Γιώργος

ΟΜΑΔΑ Α - ΟΜΑΔΑ Β

προβολή
24-06-2019 20:15 Δύο Αοράκια (Βοηθητικό) Κύπελλο Βαλούρδος Μιχάλης Μαρκάκης Γιώργος

ΙΤΕ - ΠΟΑ ΜΕΛΗ

προβολή
24-06-2019 18:30 Δύο Αοράκια (Βοηθητικό) Κύπελλο Κατσαπρακάκης Χρήστος Σκανδαλάκης Νίκος

ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ - Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ

προβολή
22-06-2019 12:30 Δύο Αοράκια (Βοηθητικό) Κύπελλο Γερμανής Βαγγέλης Κατσιέρης Βασίλης

ARTCAR RENTAL - ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ

προβολή
22-06-2019 11:00 Δύο Αοράκια (Βοηθητικό) Κύπελλο Γερμανής Βαγγέλης Κατσιέρης Βασίλης

ΡΟΥΣΑΚΗΣ - ΚΟΥΤΡΗΣ

προβολή
21-06-2019 22:00 Δύο Αοράκια (Βοηθητικό) Κύπελλο Κατσαπρακάκης Χρήστος Τσαϊρίδης Νίκος

Π. ΟΦΗ - ΘΗΣΕΑΣ

προβολή
21-06-2019 20:15 Δύο Αοράκια (Βοηθητικό) Κύπελλο Κατσαπρακάκης Χρήστος Τσαϊρίδης Νίκος

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ

προβολή
21-06-2019 18:30 Δύο Αοράκια (Βοηθητικό) Κύπελλο Γερμανής Βαγγέλης Χιωτάκης Νίκος

ΟΜΑΔΑ Α - ΟΜΑΔΑ Β

προβολή
20-06-2019 22:00 Δύο Αοράκια (Βοηθητικό) Εργασιακό Β΄ κατηγορία Επιτροπάκης Γιώργος Γερμανής Βαγγέλης

CRETAPHON - ΜΕΛΕΣΣΕΣ

προβολή
20-06-2019 20:15 Δύο Αοράκια (Βοηθητικό) Εργασιακό Β΄ κατηγορία Επιτροπάκης Γιώργος Γερμανής Βαγγέλης

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - SMED

προβολή
19-06-2019 22:00 Δύο Αοράκια (Βοηθητικό) Εργασιακό Β΄ κατηγορία Μακρής Παναγιώτης Καλαϊτζάκη Βασιλική

ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ - ΟΠΤΙΚΟΙ

προβολή
19-06-2019 20:15 Δύο Αοράκια (Βοηθητικό) Εργασιακό Β΄ κατηγορία Μακρής Παναγιώτης Καλαϊτζάκη Βασιλική

ΒΑΓΙΩΝΙΑ - CGP

προβολή
19-06-2019 18:30 Δύο Αοράκια (Βοηθητικό) Εργασιακό Β΄ κατηγορία Σκανδαλάκης Νίκος Αϊβαλιώτης Ανδρέας

CRETA GAS - ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ

προβολή
18-06-2019 22:00 Δύο Αοράκια (Βοηθητικό) Εργασιακό Β΄ κατηγορία Τσαϊρίδης Νίκος Μαρκάκης Γιώργος

ART CAR RENTAL - ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ

προβολή
18-06-2019 20:15 Δύο Αοράκια (Βοηθητικό) Εργασιακό Β΄ κατηγορία Τσαϊρίδης Νίκος Μαρκάκης Γιώργος

ΚΑΡΑΤΖΗΣ - ΜΕΣΣΑΡΑ

προβολή
18-06-2019 18:30 Δύο Αοράκια (Βοηθητικό) Εργασιακό Β΄ κατηγορία Μαγκανάς Ανδρέας Χιωτάκης Νίκος

ΔΑΣΚΑΛΟΙ - ΤΕΕ/ΤΑΚ

προβολή
12-06-2019 20:45 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία Επιτροπάκης Γιώργος Τσικριτσάκη Βασιλική

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

προβολή
12-06-2019 20:15 Δύο Αοράκια (Βοηθητικό) Εργασιακό Β΄ κατηγορία Μαμάκης Στέφανος Μαρκάκης Γιώργος

CRETA GAS - ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ

προβολή
12-06-2019 19:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία Σκανδαλάκης Νίκος Τσαϊρίδης Νίκος

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

προβολή
12-06-2019 18:30 Δύο Αοράκια (Βοηθητικό) Εργασιακό Β΄ κατηγορία Μαρκάκης Γιώργος Μαμάκης Στέφανος

ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ

προβολή
11-06-2019 21:45 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία Τσίγκου Μαρία Χρηστάκης Χριστόφορος

CRETAPHON - ΡΩΜΑΝΟΣ

προβολή
11-06-2019 21:45 Δύο Αοράκια (Βοηθητικό) Εργασιακό Β΄ κατηγορία Γερμανής Βαγγέλης Χρυσός Θάνος

ARTCAR RENTAL - ΙΤΕ

προβολή
11-06-2019 20:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία Τσίγκου Μαρία Χρηστάκης Χριστόφορος

ΚΑΡΑΤΖΗΣ - ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ

προβολή
10-06-2019 22:00 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία Τσίγκου Μαρία Αϊβαλιώτης Ανδρέας

ΔΑΣΚΑΛΟΙ - ΚΟΚΚΑΛΗΣ

προβολή
10-06-2019 21:45 Δύο Αοράκια (Βοηθητικό) Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Τσαϊρίδης Νίκος Μαρκάκης Γιώργος

ΒΑΓΙΩΝΙΑ - ΠΟΑ ΜΕΛΗ

προβολή
10-06-2019 21:45 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία Επιτροπάκης Γιώργος Μαμάκης Στέφανος

COSMOS SPORT - Π. ΟΦΗ

προβολή
10-06-2019 20:15 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία Τσίγκου Μαρία Αϊβαλιώτης Ανδρέας

ΓΟΥΒΕΣ - ΣΚΟΥΡΑΣ

προβολή
10-06-2019 20:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία Βαλούρδος Μιχάλης Μαρκάκης Γιώργος

ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ - ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ

προβολή
10-06-2019 20:00 Δύο Αοράκια (Βοηθητικό) Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Τσαϊρίδης Νίκος Μαμάκης Στέφανος

ΡΟΥΣΑΚΗΣ - NOVA SPORTS

προβολή
10-06-2019 18:15 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία Μαγκανάς Ανδρέας Βαλούρδος Μιχάλης

SMED - ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

προβολή
10-06-2019 18:15 Δύο Αοράκια (Βοηθητικό) Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Γερμανής Βαγγέλης Χιωτάκης Νίκος

ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ENVERSE

προβολή
07-06-2019 21:45 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία Τσικριτσάκη Βασιλική Αϊβαλιώτης Ανδρέας

CGP - ΠΟΑ ΜΕΛΗ

προβολή
07-06-2019 20:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Τσικριτσάκη Βασιλική Αϊβαλιώτης Ανδρέας

ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ - ΚΥΡΙΤΣΗΣ

προβολή
06-06-2019 22:00 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία Καρανικόλα Αλεξάνδρα Χρηστάκης Χριστόφορος

ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ - ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ

προβολή
06-06-2019 21:45 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Τσικριτσάκη Βασιλική Μαρκάκης Γιώργος

ENVERSE - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

προβολή
06-06-2019 20:15 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία Καρανικόλα Αλεξάνδρα Χρηστάκης Χριστόφορος

ΟΜΑΔΑ Α - ΟΜΑΔΑ Β

προβολή
06-06-2019 20:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία Τσικριτσάκη Βασιλική Μαρκάκης Γιώργος

ΟΜΑΔΑ Α - ΟΜΑΔΑ Β

προβολή
05-06-2019 21:45 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία Τσαϊρίδης Νίκος Μαρκάκης Γιώργος

ΟΜΑΔΑ Α - ΟΜΑΔΑ Β

προβολή
05-06-2019 20:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία Τσαϊρίδης Νίκος Μαρκάκης Γιώργος

ΟΜΑΔΑ Α - ΟΜΑΔΑ Β

προβολή
04-06-2019 22:15 Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία Χρυσός Θάνος Γερμανής Βαγγέλης

ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ - INTERNUS

προβολή
04-06-2019 21:45 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία Μακρής Παναγιώτης Αϊβαλιώτης Ανδρέας

ΘΗΣΕΑΣ - Π. ΟΦΗ

προβολή
04-06-2019 20:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία Χρυσός Θάνος Γερμανής Βαγγέλης

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ - ΟΠΤΙΚΟΙ

προβολή
04-06-2019 20:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία Μακρής Παναγιώτης Αϊβαλιώτης Ανδρέας

ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ - ΟΤΕ

προβολή
03-06-2019 21:45 Δύο Αοράκια (Βοηθητικό) Εργασιακό Β΄ κατηγορία Τσαϊρίδης Νίκος Χρηστάκης Χριστόφορος

ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

προβολή
03-06-2019 21:45 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία Βαλούρδος Μιχάλης Μαρκάκης Γιώργος

ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ - ΙΤΕ

προβολή
03-06-2019 21:45 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία Επιτροπάκης Γιώργος Μαμάκης Στέφανος

COSMOS SPORT - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ

προβολή
03-06-2019 20:00 Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία Βαλούρδος Μιχάλης Μαρκάκης Γιώργος

ΠΑΓΝΗ - ΣΕΠΑΣΥΤ

προβολή
03-06-2019 20:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία Επιτροπάκης Γιώργος Μαμάκης Στέφανος

ΧΑΟΧ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

προβολή
03-06-2019 20:00 Δύο Αοράκια (Βοηθητικό) Εργασιακό Α΄ κατηγορία Γερμανής Βαγγέλης Χιωτάκης Νίκος

Π. ΑΝΔΡΟΓΕΑ - ΚΟΥΤΡΗΣ

προβολή

Pages