19

Ημ.νια Αγώνα Γήπεδο Κατηγορία Διαιτητής Α Διαιτητής Β Σχόλια Αγώνας
08-12-2019 20:00 Αλικαρνασσός Εφήβων Α΄ Μαλαμάς Γιάννης Στιβακτάκης Γιάννης

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

προβολή
08-12-2019 17:00 Μοίρες Εφήβων Β΄ Χιωτάκης Νίκος Ρασούλη Χρύσα

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

προβολή
08-12-2019 15:00 Κλαδισός Εφήβων Α΄ Χριστινάκης Νώντας Δημητρουλάκης Μανώλης

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

προβολή
08-12-2019 14:00 Ρέθυμνο Παμπαίδων Θεοδωράκης Στάθης Καθαράκης Βασίλης

ΑΓΟΡ 2 - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

προβολή
08-12-2019 14:00 Αλικαρνασσός Εφήβων Β΄ Μακρής Παναγιώτης Σταμάτης Χρήστος

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

προβολή
08-12-2019 14:00 Β.Α.Κ Παίδων Β΄ Τσίγκου Μαρία Μανιάκη Μυρτώ

ΟΦΗ 2 - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

προβολή
08-12-2019 13:00 Ιεράπετρα Κορασίδων Καρανικόλα Αλεξάνδρα Σταγάκη Στέλλα

ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

προβολή
08-12-2019 13:00 Κλαδισός Εφήβων Α΄ Χριστινάκης Νώντας Πετράκης Γιώργος

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

προβολή
08-12-2019 13:00 Σούδα Παμπαίδων Δημητρόπουλος Κώστας Τσεκούρας Βαγγέλης

ΧΑΝΙΑ BC - ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

προβολή
08-12-2019 12:00 Αλικαρνασσός Εφήβων Α΄ Τσικριτσάκη Βασιλική Μαλλιαράκη Μαρίνα

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

προβολή
08-12-2019 12:00 Β.Α.Κ Κορασίδων Τσίγκου Μαρία Τούλης Γιώργος

Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

προβολή
08-12-2019 11:30 Κλαδισός Παμπαίδων Σταυρουλάκης Μανώλης Τεπερίδης Βασίλης

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΓΟΡ 1

προβολή
08-12-2019 11:00 Σούδα Παμπαίδων Δημητρόπουλος Κώστας Φλουρής Νίκος

ΟΑΧ 2000 - ΚΙΣΣΑΜΟΣ Α.Ο.

προβολή
08-12-2019 10:00 Κλαδισός Παμπαίδων Σταυρουλάκης Μανώλης Τεπερίδης Βασίλης

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

προβολή
08-12-2019 10:00 Αλικαρνασσός Κορασίδων Τσικριτσάκη Βασιλική Μαρκάκης Γιώργος

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

προβολή
07-12-2019 20:00 Ρέθυμνο Ανδρών Πετράκης Γιώργος Θεοδωράκης Στάθης

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

προβολή
07-12-2019 20:00 Αλικαρνασσός Ανδρών Κατσαπρακάκης Χρήστος Σκανδαλάκης Νίκος

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

προβολή
07-12-2019 19:00 Κλαδισός Παίδων Α΄ Κουλιεράκη Χρύσα Τσεκούρας Βαγγέλης

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

προβολή
07-12-2019 18:00 Ρέθυμνο Παγκορασίδων Καθαράκης Βασίλης Λελεδάκη Σταυρούλα

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

προβολή
07-12-2019 18:00 Δύο Αοράκια Ανδρών Καρανικόλα Αλεξάνδρα Τσίγκου Μαρία

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

προβολή
07-12-2019 18:00 Αλικαρνασσός Ανδρών Βαλούρδος Μιχάλης Γερμανής Βαγγέλης

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

προβολή
07-12-2019 17:30 Χερσόνησος Ανδρών Καρανικόλα Έλενα Χρυσός Θάνος

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

προβολή
07-12-2019 17:00 Κλαδισός Ανδρών Κώτσου Λία Σταυρουλάκης Μανώλης

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

προβολή
07-12-2019 16:00 Σούδα Παίδων Β΄ Δημητρόπουλος Κώστας Φλουρής Νίκος

Ο.Φ.Σ. ΧΑΝΙΩΝ - ΧΑΝΙΑ BC

προβολή
07-12-2019 16:00 Ιεράπετρα Παίδων Β΄ Καλαϊτζάκη Βασιλική Γιαννέττου Σάββας

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

προβολή
07-12-2019 16:00 Ακρωτήρι Παίδων Β΄ Δημητρουλάκης Μανώλης Τεπερίδης Βασίλης

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

προβολή
07-12-2019 16:00 Πανεπιστήμιο Ηράκλειο, Βούτες Παίδων Α΄ Μαμάκης Στέφανος Σταμάτης Χρήστος

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

προβολή
07-12-2019 15:30 Χερσόνησος Παγκορασίδων Καρανικόλα Έλενα Χρυσός Θάνος

ΑΕ ΔΙΑΠΛΑΣΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

προβολή
07-12-2019 15:00 Κλαδισός Παίδων Α΄ Ξυλάς Δημήτρης Τσεκούρας Βαγγέλης

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

προβολή
07-12-2019 14:00 Σούδα Παγκορασίδων Δημητρόπουλος Κώστας Φλουρής Νίκος

ΟΑΧ 2000 - ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

προβολή
07-12-2019 14:00 Πανεπιστήμιο Ηράκλειο, Βούτες Παίδων Β΄ Βαρελτζή Αργυρώ Σταγάκη Στέλλα

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

προβολή
07-12-2019 14:00 Αλικαρνασσός Νεανίδων Μακρής Παναγιώτης Μαλλιαράκη Μαρίνα

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

προβολή
07-12-2019 12:00 Αλικαρνασσός Παίδων Α΄ Μπανασάκης Θοδωρής Αϊβαλιώτης Ανδρέας

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

προβολή
07-12-2019 12:00 Πανεπιστήμιο Ηράκλειο, Βούτες Παίδων Β΄ Χιωτάκης Νίκος Μανιάκη Μυρτώ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2

προβολή
07-12-2019 10:30 Αρκαλοχώρι Παίδων Β΄ Στιβακτάκης Γιάννης Κανακάκης Ηλίας

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

προβολή
07-12-2019 10:00 Αλικαρνασσός Παίδων Α΄ Σκανδαλάκης Νίκος Αϊβαλιώτης Ανδρέας

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

προβολή
07-12-2019 10:00 Πανεπιστήμιο Ηράκλειο, Βούτες Παγκορασίδων Χιωτάκης Νίκος Χρηστάκης Χριστόφορος

Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

προβολή
01-12-2019 15:00 Χερσόνησος Παμπαίδων Χατζημάρκος Δημήτρης Διλβόης Σωκράτης

ΑΕ ΔΙΑΠΛΑΣΗ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

προβολή
01-12-2019 15:00 Κλαδισός Κορασίδων Πετράκης Γιώργος Κουλιεράκη Χρύσα

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

προβολή
01-12-2019 15:00 Πανεπιστήμιο Ηράκλειο, Βούτες Παμπαίδων Βαλούρδος Μιχάλης Γερμανής Βαγγέλης

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

προβολή
01-12-2019 14:00 Ρέθυμνο Παμπαίδων Θεοδωράκης Στάθης Λελεδάκη Σταυρούλα

ΑΓΟΡ 1 - ΧΑΝΙΑ BC

προβολή
01-12-2019 14:00 Αλικαρνασσός Κορασίδων Τσικριτσάκη Βασιλική Μαλλιαράκη Μαρίνα

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

προβολή
01-12-2019 14:00 Ιεράπετρα Παμπαίδων Τσίγκου Μαρία Σταγάκη Στέλλα

ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΟΗ ΟΑΣΗ

προβολή
01-12-2019 13:00 Ακρωτήρι Εφήβων Β΄ Αρτεμάκη Δόμνα Τσεκούρας Βαγγέλης

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

προβολή
01-12-2019 13:00 Πανεπιστήμιο Ηράκλειο, Βούτες Παμπαίδων Καρανικόλα Έλενα Μακράκης Βαγγέλης

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

προβολή
01-12-2019 12:00 Ρέθυμνο Κορασίδων Σταμάτης Χρήστος Λελεδάκη Σταυρούλα

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

προβολή
01-12-2019 11:00 Ακρωτήρι Παμπαίδων Αρτεμάκη Δόμνα Σιβαρόπουλος Μανώλης

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

προβολή
01-12-2019 11:00 Χανίων Παμπαίδων Σταυρουλάκης Μανώλης Τεπερίδης Βασίλης

ΚΥΔΩΝ 1 - ΟΑΧ 2000

προβολή
01-12-2019 11:00 Πανεπιστήμιο Ηράκλειο, Βούτες Παμπαίδων Μαμάκης Στέφανος Μανιάκη Μυρτώ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

προβολή
01-12-2019 10:00 Ταυρωνίτης Παμπαίδων Καμπίτσης Μιχάλης Δημητρόπουλος Κώστας

ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

προβολή
01-12-2019 10:00 Αρχάνες Παμπαίδων Γερμανής Βαγγέλης Μαρκάκης Γιώργος

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΟΦΗ 2

προβολή
01-12-2019 09:30 Πανεπιστήμιο Ηράκλειο, Βούτες Παμπαίδων Μαμάκης Στέφανος Μανιάκη Μυρτώ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΟΦΗ 1

προβολή
30-11-2019 20:00 Αλικαρνασσός Ανδρών Καρανικόλα Έλενα Βαρελτζή Αργυρώ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

προβολή
30-11-2019 19:00 Κλαδισός Ανδρών Ξυλάς Δημήτρης Τσεκούρας Βαγγέλης

ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

προβολή
30-11-2019 19:00 Ιεράπετρα Ανδρών Μακρής Παναγιώτης Σκανδαλάκης Νίκος

ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

προβολή

Pages