116

Ημ.νια Αγώνα Γήπεδο Κατηγορία Διαιτητής Α Διαιτητής Β Σχόλια Αγώνας
22-04-2019 21:15 Ιεράπετρα Εργασιακό Βαλούρδος Μιχάλης Τσικριτσάκη Βασιλική

ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ (ΕΕ) - ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ
 

προβολή
22-04-2019 19:15 Ιεράπετρα Εργασιακό Βαλούρδος Μιχάλης Τσικριτσάκη Βασιλική

ΑΓΡΟΤΕΣ BC - ΑΓΡ. Μ. ΓΙΑΛΟΥ

προβολή
08-04-2019 21:15 Ιεράπετρα Εργασιακό Μακρής Παναγιώτης Τσικριτσάκη Βασιλική

ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ (ΕΕ) - ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

προβολή
08-04-2019 19:15 Ιεράπετρα Εργασιακό Μακρής Παναγιώτης Τσικριτσάκη Βασιλική

ΑΓΡΟΤΕΣ BC - ΑΓΡ. Μ. ΓΙΑΛΟΥ

προβολή
03-04-2019 21:15 Ιεράπετρα Εργασιακό Κατσαπρακάκης Χρήστος Μαλλιαράκη Μαρίνα

ΘΕΣΕΙΣ 1-8

προβολή
03-04-2019 19:15 Ιεράπετρα Εργασιακό Κατσαπρακάκης Χρήστος Μαλλιαράκη Μαρίνα

ΘΕΣΕΙΣ 1-8

προβολή
30-03-2019 20:30 Ιεράπετρα Εργασιακό Μπανασάκης Θοδωρής Μαρκοδημητράκης Γιάννης

ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ V2 - ΑΓΡΟΤΕΣ

προβολή
30-03-2019 18:30 Ιεράπετρα Εργασιακό Μπανασάκης Θοδωρής Μαρκοδημητράκης Γιάννης

ΕΡΓΑΤΟΫΠΑΛΛΗΛΙΚΟ - DS SMITH

προβολή
24-03-2019 20:30 Ιεράπετρα Εργασιακό Χιωτάκης Νίκος Μαμάκης Στέφανος

ΟΙΚΟΝΟΜ/ΤΙΚΟΙ - ΕΡΓΑΤΟΫΠΑΛΛΗΛΙΚΟ

προβολή
24-03-2019 18:30 Ιεράπετρα Εργασιακό Χιωτάκης Νίκος Μαμάκης Στέφανος

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ (ΕΕ)

προβολή
18-03-2019 21:15 Ιεράπετρα Εργασιακό Τσαϊρίδης Νίκος Μαρκάκης Γιώργος

DS SMITH - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

προβολή
18-03-2019 19:15 Ιεράπετρα Εργασιακό Τσαϊρίδης Νίκος Μαρκάκης Γιώργος

X-BANKERS - ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ

προβολή
16-03-2019 20:30 Ιεράπετρα Εργασιακό Σκανδαλάκης Νίκος Μαρκοδημητράκης Γιάννης

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ - ΟΙΚΟΝΟΜ/ΤΙΚΟΙ

προβολή
16-03-2019 18:30 Ιεράπετρα Εργασιακό Σκανδαλάκης Νίκος Μαρκοδημητράκης Γιάννης

ΑΓΡ. Μ. ΓΙΑΛΟΥ - ΕΡΓΑΤΟΫΠΑΛΛΗΛΙΚΟ

προβολή
04-03-2019 21:15 Ιεράπετρα Εργασιακό Μακρής Παναγιώτης Βαρελτζή Αργυρώ

ΑΓΡ. Μ. ΓΙΑΛΟΥ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ V2 BC

προβολή
04-03-2019 19:15 Ιεράπετρα Εργασιακό Μακρής Παναγιώτης Βαρελτζή Αργυρώ

X-BANKERS - ΕΡΓΑΤΟΫΠΑΛΛΗΛΙΚΟ

προβολή
23-02-2019 20:30 Ιεράπετρα Εργασιακό Χιωτάκης Νίκος Βαρελτζή Αργυρώ

ΕΡΓΑΤΟΫΠΑΛΛΗΛΙΚΟ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ (ΕΕ)

προβολή
23-02-2019 18:30 Ιεράπετρα Εργασιακό Χιωτάκης Νίκος Βαρελτζή Αργυρώ

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ - ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

προβολή
18-02-2019 21:15 Ιεράπετρα Εργασιακό Τσαϊρίδης Νίκος Βαλούρδος Μιχάλης

ΑΓΡΟΤΕΣ BC - ΑΓΡ. Μ. ΓΙΑΛΟΥ

προβολή
18-02-2019 19:15 Ιεράπετρα Εργασιακό Τσαϊρίδης Νίκος Βαλούρδος Μιχάλης

ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ V2 BC

προβολή
17-02-2019 20:00 Ιεράπετρα Εργασιακό Μπανασάκης Θοδωρής Στιβακτάκης Γιάννης

ΟΙΚΟΝΟΜ/ΤΙΚΟΙ - DS SMITH

προβολή
17-02-2019 18:00 Ιεράπετρα Εργασιακό Μπανασάκης Θοδωρής Στιβακτάκης Γιάννης

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ - Χ-BANKERS

προβολή
11-02-2019 21:15 Ιεράπετρα Εργασιακό Κατσαπρακάκης Χρήστος Μαλλιαράκη Μαρίνα

DS SMITH - ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ

προβολή
11-02-2019 19:15 Ιεράπετρα Εργασιακό Κατσαπρακάκης Χρήστος Μαλλιαράκη Μαρίνα

ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ V2 BC - ΟΙΚΟΝΟΜ/ΤΙΚΟΙ

προβολή
10-02-2019 20:00 Ιεράπετρα Εργασιακό Μαραγκάκης Ανδρέας Αϊβαλιώτης Ανδρέας

ΑΓΡ. Μ. ΓΙΑΛΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

προβολή
10-02-2019 18:00 Ιεράπετρα Εργασιακό Μαραγκάκης Ανδρέας Αϊβαλιώτης Ανδρέας

ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ (ΕΕ) - ΑΓΡΟΤΕΣ BC

προβολή
04-02-2019 21:15 Ιεράπετρα Εργασιακό Χιωτάκης Νίκος Μαρκάκης Γιώργος

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ V2 BC

προβολή
04-02-2019 19:15 Ιεράπετρα Εργασιακό Χιωτάκης Νίκος Μαρκάκης Γιώργος

ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ (ΕΕ)

προβολή
02-02-2019 20:00 Ιεράπετρα Εργασιακό Χιωτάκης Νίκος Αϊβαλιώτης Ανδρέας

ΑΓΡΟΤΕΣ BC - ΕΡΓΑΤΟΫΠΑΛΛΗΛΙΚΟ

προβολή
02-02-2019 18:00 Ιεράπετρα Εργασιακό Χιωτάκης Νίκος Αϊβαλιώτης Ανδρέας

X-BANKERS - DS SMITH

προβολή
27-01-2019 21:00 Ιεράπετρα Εργασιακό Κατσαπρακάκης Χρήστος Τσικριτσάκη Βασιλική

ΟΙΚΟΝΟΜ/ΤΙΚΟΙ - ΑΓΡ. Μ. ΓΙΑΛΟΥ

προβολή
27-01-2019 19:00 Ιεράπετρα Εργασιακό Κατσαπρακάκης Χρήστος Τσικριτσάκη Βασιλική

DS SMITH - ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

προβολή
26-01-2019 20:30 Ιεράπετρα Εργασιακό Καρανικόλα Ρένα Μαμάκης Στέφανος

ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ V2 BC - X-BANKERS

προβολή
26-01-2019 18:30 Ιεράπετρα Εργασιακό Καρανικόλα Ρένα Μαμάκης Στέφανος

ΕΡΓΑΤΟΫΠΑΛΛΗΛΙΚΟ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

προβολή
21-01-2019 21:15 Ιεράπετρα Εργασιακό Μακρής Παναγιώτης Πίπλιος Παναγιώτης

ΑΓΡ. Μ. ΓΙΑΛΟΥ - ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ

προβολή
21-01-2019 19:15 Ιεράπετρα Εργασιακό Μακρής Παναγιώτης Πίπλιος Παναγιώτης

ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ (ΕΕ) - ΟΙΚΟΝΟΜ/ΤΙΚΟΙ

προβολή
19-01-2019 20:45 Ιεράπετρα Εργασιακό Βαλούρδος Μιχάλης Αϊβαλιώτης Ανδρέας

ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΑΓΡΟΤΕΣ BC

προβολή
19-01-2019 18:45 Ιεράπετρα Εργασιακό Βαλούρδος Μιχάλης Αϊβαλιώτης Ανδρέας

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ V2 BC

προβολή
19-01-2019 18:00 Ιεράπετρα Εργασιακό Βαλούρδος Μιχάλης Αϊβαλιώτης Ανδρέας

X-BANKERS - ΑΓΡ. Μ. ΓΙΑΛΟΥ (ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ)

προβολή
14-01-2019 21:15 Ιεράπετρα Εργασιακό Χιωτάκης Νίκος Μαρκάκης Γιώργος

ΟΙΚΟΝΟΜ/ΤΙΚΟΙ - ΕΡΓΑΤΟΫΠΑΛΛΗΛΙΚΟ

προβολή
14-01-2019 19:15 Ιεράπετρα Εργασιακό Χιωτάκης Νίκος Μαρκάκης Γιώργος

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ (ΕΕ)

προβολή
12-01-2019 20:30 Ιεράπετρα Εργασιακό Βαλούρδος Μιχάλης Δασκαλάκης Παναγιώτης

X-BANKERS - ΑΓΡ. Μ. ΓΙΑΛΟΥ

προβολή
12-01-2019 18:30 Ιεράπετρα Εργασιακό Βαλούρδος Μιχάλης Δασκαλάκης Παναγιώτης

ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ V2 BC - DS SMITH

προβολή
22-12-2018 21:00 Ιεράπετρα Εργασιακό Τσίγκου Μαρία Στιβακτάκης Γιάννης

ΟΜΑΔΑ Α - ΟΜΑΔΑ Β

προβολή
22-12-2018 19:00 Ιεράπετρα Εργασιακό Τσίγκου Μαρία Στιβακτάκης Γιάννης

ΟΜΑΔΑ Α - ΟΜΑΔΑ Β

προβολή
17-12-2018 21:15 Ιεράπετρα Εργασιακό Καρανικόλα Έλενα Μαρκοδημητράκης Γιάννης

ΟΜΑΔΑ Α - ΟΜΑΔΑ Β

προβολή
17-12-2018 19:15 Ιεράπετρα Εργασιακό Καρανικόλα Έλενα Μαρκοδημητράκης Γιάννης

ΟΜΑΔΑ Α - ΟΜΑΔΑ Β

προβολή
16-12-2018 20:00 Ιεράπετρα Εργασιακό Καρανικόλα Ρένα Τσίγκου Μαρία

ΟΜΑΔΑ Α - ΟΜΑΔΑ Β

προβολή
16-12-2018 18:00 Ιεράπετρα Εργασιακό Καρανικόλα Ρένα Τσίγκου Μαρία

ΟΜΑΔΑ Α - ΟΜΑΔΑ Β

προβολή
10-12-2018 21:15 Ιεράπετρα Εργασιακό Μακρής Παναγιώτης Τσαϊρίδης Νίκος

ΟΜΑΔΑ Α - ΟΜΑΔΑ Β

προβολή
10-12-2018 19:15 Ιεράπετρα Εργασιακό Μακρής Παναγιώτης Τσαϊρίδης Νίκος

ΟΜΑΔΑ Α - ΟΜΑΔΑ Β

προβολή
09-12-2018 20:30 Ιεράπετρα Εργασιακό Σκανδαλάκης Νίκος Κατσιέρης Βασίλης

ΟΜΑΔΑ Α - ΟΜΑΔΑ Β

προβολή
09-12-2018 18:30 Ιεράπετρα Εργασιακό Σκανδαλάκης Νίκος Κατσιέρης Βασίλης

ΟΜΑΔΑ Α - ΟΜΑΔΑ Β

προβολή
03-12-2018 21:15 Ιεράπετρα Εργασιακό Τσαϊρίδης Νίκος Μαμάκης Στέφανος

ΟΜΑΔΑ Α - ΟΜΑΔΑ Β

προβολή
03-12-2018 19:15 Ιεράπετρα Εργασιακό Τσαϊρίδης Νίκος Μαμάκης Στέφανος

ΟΜΑΔΑ Α - ΟΜΑΔΑ Β

προβολή

Pages